Aan- en afmelden

Kijk hier voor meer informatie over het lidmaatschap...

> Lees meer

Kom in beweging!

Van gym tot turnen en keepfit tot peuterdans...

> Lees meer

Beachvolleybal

We mogen weer buiten sporten. Potje ballen?

> Lees meer

Een wedstrijd zien

Direct naar het overzicht met volleybalwedstrijden...

> Lees meer

Bas Dijksma vervangt Leo Zijlstra als bestuurslid volleybal

Leo Zijlstra heeft zijn taken als bestuurslid volleybal overgedragen aan Bas Dijksma. Leo gaf onlangs aan dat hij het niet langer kon combineren met zijn werk waarbij hij veel storingsdiensten draait en zijn rol als trainer bij onze club. Dat is erg jammer, gezien het enthousiasme en de energie waarmee Leo afgelopen jaar aan de slag is gegaan. Gelukkig was zijn opvolger snel gevonden, want Bas is inmiddels toegetreden tot het bestuur. Tijdens de reguliere ALV aan het eind van dit seizoen zal zijn aantreden geformaliseerd worden. Leo: ontzettend bedankt voor je inzet, en Bas: van harte welkom en veel succes gewenst!

Het bestuur

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.

Club 5000

Reeds € 850,00
mede mogelijk gemaakt door

Kei - educatie met zorg > aanmelden