Gratis meedoen

Tijdens de september sportmaand...

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot turnen en keepfit tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze volleybalteams op een rijtje...

> Lees meer

Kopij aanleveren

Schrijf mee aan site, socials en nieuwsbrief...

> Lees meer

Vrijwilligers gezocht bij diverse evenementen op het TT Circuit

Vrijwilligers gezocht voor kaartverkoop, kaartcontrole en parkeerhulp bij diverse evenementen op het TT Circuit.

De afgelopen jaren zijn we als Sportvereniging Annen met een groep enthousiaste vrijwilligers naar het TT-circuit geweest voor de verkoop en controle van de toegangskaarten. Daarnaast is het mogelijk je op te geven voor de begeleiding bij het parkeren. De vergoeding voor deze dagen gaat naar onze verenigingskas. De vrijwilligers die al een keer of meerdere keren zijn geweest kennen de sfeer en gezelligheid van dergelijke evenementen. Iets wat je een keer meegemaakt moet hebben.

Let op: je kunt tijdens de TT van vrijdag 28 t/m zondag 30 juni ook meehelpen in de horeca. Hierin werken we samen met andere verenigingen in het dorp. Hierover volgt binnenkort ook meer informatie via de website, nieuwsbrief en tijdens de trainingen.

Kiezen uit één of meerdere evenementen
Dit jaar kunnen we met vrijwilligers voor kaartverkoop, kaartcontrole en parkeerhulp naar de volgende evenementen:

  • WK-Superbike op zaterdag 13 en zondag 14 april 2019
  • 89e TT Assen van vrijdag 28 t/m zondag 30 juni 2019
  • DTM op zondag 21 juli 2019
  • Gamma Racing Days op zondag 16 augustus 2019

Aanmelden bij Jan Hoving
De aanmeldingsformulieren moeten uiterlijk 15 maart 2019 teruggestuurd worden naar het circuit. Daarom graag de opgave tijdig doorgeven aan Jan Hoving. Die moet zijn voorzien van jouw naam, geboortedatum, het evenement waar je mee wilt helpen en je voorkeur voor kaartverkoop, controle kaarten/tribune of parkeerhulp. Dit kan:

  • wanneer ik bij de trainingen langs kom in week 10 (week van 4 maart)
  • via E-mail jageerkl@home.nl
  • Op de wedstrijddag zaterdag 9 maart 2019
  • In de brievenbus op de kruisakkers 5

Met vriendelijke groet,
Namens de activiteitencommissie

Jan Hoving

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.