Gratis meedoen

Tijdens de september sportmaand...

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot turnen en keepfit tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze volleybalteams op een rijtje...

> Lees meer

Kopij aanleveren

Schrijf mee aan site, socials en nieuwsbrief...

> Lees meer

Geen muntjes meer voor de scheidsrechters

Het bestuur heeft besloten dat de volleybalscheidsrechters geen muntje meer krijgen voor een consumptie na de wedstrijd. Vaak werd dit al vergeten door de zaalwacht, waardoor niet iedereen een consumptie kreeg. Bovendien kregen de scheidsrechters van de jeugd- en volwassenteams wel een muntje, en de scheidsrechters van de mini’s niet. Dat is niet helemaal eerlijk.

Uiteindelijk gaat het niet om de consumptie, maar om een blijk van waardering voor de tijd en energie die de vrijwilligers in het fluiten steken. Het bestuur heeft daarom besloten om daar op een andere manier vorm en inhoud aan te geven.

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.