Welkom

Bij omnisportvereniging Annen. Voor volleybal, gymnastiek en keepfit...

> Lees meer

Volleybal

Ben jij een echte teamplayer? Kom dan bij ons volleyballen...

> Lees meer

Gymnastiek

Gymnastiek voor jong en oud, waar plezier hoog in het vaandel staat...

> Lees meer

Keepfit

Kun jij niet stilzitten? Doe dan mee aan deze work out op muziek...

> Lees meer

Geen muntjes meer voor de scheidsrechters

Het bestuur heeft besloten dat de volleybalscheidsrechters geen muntje meer krijgen voor een consumptie na de wedstrijd. Vaak werd dit al vergeten door de zaalwacht, waardoor niet iedereen een consumptie kreeg. Bovendien kregen de scheidsrechters van de jeugd- en volwassenteams wel een muntje, en de scheidsrechters van de mini’s niet. Dat is niet helemaal eerlijk.

Uiteindelijk gaat het niet om de consumptie, maar om een blijk van waardering voor de tijd en energie die de vrijwilligers in het fluiten steken. Het bestuur heeft daarom besloten om daar op een andere manier vorm en inhoud aan te geven.

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.

Club 5000

Reeds € 850,00
mede mogelijk gemaakt door

Pa en Ma Stant > aanmelden