Lid worden

Kijk hier voor meer informatie over het lidmaatschap...

> Lees meer

Kom in beweging!

Van gym tot turnen en keepfit tot peuterdans...

> Lees meer

Volleybaltraining

Direct naar het trainingsschema...

> Lees meer

Een wedstrijd zien

Direct naar het overzicht met volleybalwedstrijden...

> Lees meer

Vervanging juf Anja is rond!

Met trots kunnen wij aankondigen dat Marlies Bruns en Merel Praamstra vanaf aanstaande maandag 4 maart de lessen van juf Anja overnemen.

Maandagmiddag: Marlies Bruns

Marlies neemt de middaglessen (inclusief Gym & Fun) van Anja over. Ze heeft ervaring met lesgeven, is breed inzetbaar en daarnaast ook bereid om bij te scholen en licenties te halen voor nieuwe dingen (bijvoorbeeld het beweegdiploma). 

De lestijden van de maandagmiddag worden een klein beetje gewijzigd. Dit om het voor Marlies mogelijk te maken op tijd met de lessen te kunnen beginnen en tijdig te kunnen stoppen voor haar andere verplichtingen in de avond. De nieuwe lestijden zien er als volgt uit. 

lestijd les opmerking
14.30-15.15 uur Keepfit groep begint 30 minuten later
15.30-16.15 uur Kleutergym groep 1 tijden ongewijzigd
16.15-17.00 uur Kleutergym groep 2 tijden ongewijzigd
17.00-18.15 uur Gym & Fun begint 30 minuten eerder

Na de les zal opgeruimd worden zodat de zaal om 18.30 uur leeg is.

Voor de mensen die al eerder kennis willen maken met Marlies: zij is komende zaterdag aanwezig bij het Beweegdiploma! Marlies is komende maandag voor één keer op de normale (oude) tijd in de sporthal. Dit om leden die mogelijk te vroeg zijn op te vangen.  

Maandagavond: Merel Praamstra

Merel Praamstra neemt alle lessen op maandagavond over van Anja. De lestijden blijven daarbij ongewijzigd! Merel heeft de Academie voor Lichamelijke Opvoeding (ALO) gedaan en is (in het dagelijks leven) docent LO. Daarnaast is ze moeder van een aantal kinderen die bij Juf Anja op Kleutergym zitten. Merel neemt de lessen van Anja over tot de zomervakantie. 

Verzoek: zegt het voort!

Om te voorkomen dat leden waarvan we geen e-mailadres hebben dit bericht missen, vragen wij jullie om dit bericht binnen mogelijk aanwezige app-groepjes, dan wel bij school of anderszins met elkaar te delen. 

Rest ons Marlies en Merel veel succes en plezier toe te wensen bij onze vereniging!

Bestuur en gymcommissie

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.

Club 5000

Reeds € 850,00
mede mogelijk gemaakt door

Dames 2 > aanmelden