Gratis meedoen

Tijdens de september sportmaand...

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot turnen en keepfit tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze volleybalteams op een rijtje...

> Lees meer

Kopij aanleveren

Schrijf mee aan site, socials en nieuwsbrief...

> Lees meer

Trainer gezocht voor Heren 1

We zijn op zoek naar een trainer voor het eerste herenteam van onze vereniging. Dit team met enthousiaste volleyballers komt uit in de eerste klasse en speelt dit seizoen mee voor een plek bij de eerste drie. 

De heren trainen één keer per week, anderhalf uur lang. Ze hebben geen voorkeur voor een man of een vrouw als trainer. Dus lijkt het jou leuk om dit team hard aan het werk te zetten? Neem dan contact op met de technische commissie.

 

Teamfoto

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.