Welkom

Bij omnisportvereniging Annen. Voor volleybal, gymnastiek en keepfit...

> Lees meer

Volleybal

Ben jij een echte teamplayer? Kom dan bij ons volleyballen...

> Lees meer

Gymnastiek

Gymnastiek voor jong en oud, waar plezier hoog in het vaandel staat...

> Lees meer

Keepfit

Kun jij niet stilzitten? Doe dan mee aan deze work out op muziek...

> Lees meer

Trainer gezocht voor Heren 1

We zijn op zoek naar een trainer voor het eerste herenteam van onze vereniging. Dit team met enthousiaste volleyballers komt uit in de eerste klasse en speelt dit seizoen mee voor een plek bij de eerste drie. 

De heren trainen één keer per week, anderhalf uur lang. Ze hebben geen voorkeur voor een man of een vrouw als trainer. Dus lijkt het jou leuk om dit team hard aan het werk te zetten? Neem dan contact op met de technische commissie.

 

Teamfoto

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.

Club 5000

Reeds € 850,00
mede mogelijk gemaakt door

Dames 2 > aanmelden