Gratis meedoen

Tijdens de september sportmaand...

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot turnen en keepfit tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze volleybalteams op een rijtje...

> Lees meer

Kopij aanleveren

Schrijf mee aan site, socials en nieuwsbrief...

> Lees meer

Parkeerplaats voorterrein sporthal afgesloten

De kleine parkeerplaats voor de sporthal is met ingang van maandag 6 mei afgesloten. Dit vanwege de grote opknapbeurt die er aan zit te komen. Je kunt parkeren op de grote parkeerplaats, bereikbaar via de Vlouwakkers.

Het voorterrein van het Dorpshuis en de Sporthal wordt opnieuw ingericht. Het gebied wordt autoluw, er komen speel- en beweegtoestellen voor jong en oud, er komt een nieuwe fietsenstalling en er komen parkeerplaatsen voor mindervaliden. Ons Dorpshuis krijgt een terras. 

Op 15 juni organiseert Commissie Dorpsbelangen een officieel startmoment. De officiële opening staat gepland voor 20 september. Kijk voor meer informatie op www.annen-info.nl of abonneer je direct op de nieuwsbrief van Commissie Dorpsbelangen.

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.