Aan- en afmelden

Kijk hier voor meer informatie over het lidmaatschap...

> Lees meer

Kom in beweging!

Van gym tot turnen en keepfit tot peuterdans...

> Lees meer

Beachvolleybal

We mogen weer buiten sporten. Potje ballen?

> Lees meer

Een wedstrijd zien

Direct naar het overzicht met volleybalwedstrijden...

> Lees meer

Vrijwilligers TT-weekend bedankt!

Ook afgelopen editie was SV Annen weer van de partij bij de TT in Assen, met een grote groep vrijwilligers die de verschillende horeca-punten bestierden. Zij hebben een fantastische baromzet gedraaid, wat resulteerde in een prachtig bedrag voor onze clubkas. Zelfs meer dan vorig jaar. Super!

Naast hard werken werd er veel gelachen en plezier gemaakt tijdens dit prachtige motorsportevenement. Hopelijk werkt het enthousiasme van de vrijwilligers aanstekelijk en kunnen we volgend jaar met een nog grotere groep mensen richting het circuit.

Bedankt allemaal!

De Activiteitencommissie

tt

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.

Club 5000

Reeds € 850,00
mede mogelijk gemaakt door

Van Wijnen - meer dan bouwen > aanmelden