Aan- en afmelden

Kijk hier voor meer informatie over het lidmaatschap...

> Lees meer

Kom in beweging!

Van gym tot turnen en keepfit tot peuterdans...

> Lees meer

Coronamaatregelen

Alleen samen kunnen we verantwoord sporten...

> Lees meer

Pubquiz

Doe mee aan de pubquiz op zaterdag 14 november...

> Lees meer

NIEUW! Kaboutervolleybal voor kinderen vanaf vier jaar!

Hierbij zijn alle kinderen uit groep 1 en 2 van harte uitgenodigd om mee te doen aan kaboutervolleybal. Na de herfstvakantie, op maandag 28 oktober, gaan we beginnen. De les is iedere maandag van 14.15 tot 15.00 uur. De kosten bedragen per keer 1 euro, contant af te rekenen bij de trainer.

Kaboutervolleybal is geschikt voor kinderen van vier en vijf jaar en bedoeld om ze kennis te laten maken met de volleybalsport. Tijdens de lessen zullen we spelen met de bal, lekker rennen, balanceren en nog veel meer leuke spelletjes doen. Met creatieve spelvormen sluiten we aan bij de belevingswereld van deze jonge kinderen. Het plezier in bewegen, ‘balvrij’ maken en leren samenwerken zijn onze voornaamste doelen. Zo worden de kinderen voorbereid op CMV Mini-volleybal, dat vanaf zes jaar gespeeld wordt.

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.

Club 5000

Reeds € 850,00
mede mogelijk gemaakt door

Sportsbar Annen > aanmelden