Gratis meedoen

Tijdens de september sportmaand...

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot turnen en keepfit tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze volleybalteams op een rijtje...

> Lees meer

Kopij aanleveren

Schrijf mee aan site, socials en nieuwsbrief...

> Lees meer

Verkopers gezocht voor bonnenboekjesactie SV Annen

Op vrijdagavond 31 januari 2020 is het weer zover… De jaarlijkse bonnenboekjesactie van SV Annen. Er doen weer veel ondernemers uit Annen en omstreken mee, met leuke acties. Goed voor tientallen, tot misschien wel honderden euro’s voordeel. De boekjes worden verkocht voor €5,- per stuk. Die opbrengst komt ten goede van onze vereniging. 
 
Vele handen maken licht werk… 
Het succes van deze actie is slechts mogelijk door de verkopers die de boekjes huis-aan-huis verkopen. Wij zoeken vrijwilligers die ons hierbij een handje willen helpen. Hierbij geldt… hoe meer mensen zich aanmelden, des te sneller we klaar zijn.  
 
Zet vrijdag 31 januari in je agenda en meld je aan als vrijwilliger! 
De verkoop is dus op vrijdagavond 31 januari vanaf 18.00 uur. Vrijwilligers worden rond 17.45 uur verwacht in het sportcafé. Na afloop is er koffie of een drankje en maken we de opbrengst bekend. Meld je direct aan via het online aanmeldformulier.

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.