Gratis meedoen

Tijdens de september sportmaand...

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot turnen en keepfit tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze volleybalteams op een rijtje...

> Lees meer

Kopij aanleveren

Schrijf mee aan site, socials en nieuwsbrief...

> Lees meer

Kerstfair en uitslag kerstboom gooien.

Zaterdag 14 december heeft de SV Annen weer met een kraam op de kerstfair in Annen gestaan. Het zag er allemaal weer gezellig uit en er zijn behoorlijk wat Amaryllis-bollen verkocht. Bovendien heeft menigeen geprobeerd de kerstboom zo ver mogelijk te gooien. Hierbij werden verschillende technieken toegepast. Uiteindelijk heeft in de categorie heren: Erik Siegers gewonnen (afstand 8.10 m). Bij de dames: Sandra Terpstra ( afstand 6.00 m) en bij de jeugd Luuk Gordijn (afstand 4.10 m). Alle prijswinnaars gefeliciteerd. Door een mail te sturen naar volleybal@svannen.nl  kunnen we zorgen dat de prijzen naar jullie toekomen.

 kerstfair

 

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.