Gratis meedoen

Tijdens de september sportmaand...

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot turnen en keepfit tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze volleybalteams op een rijtje...

> Lees meer

Kopij aanleveren

Schrijf mee aan site, socials en nieuwsbrief...

> Lees meer

Vervanging Merel bij Keep Fit

Afgelopen week heeft Merel haar laatste Keep Fit les gegeven bij onze sportvereniging. Zoals jullie wellicht hebben vernomen zijn we als bestuur al enige tijd aan het werven. Helaas is er tot nu toe nog geen structurele oplossing gevonden.

Door het bestuur is besloten om in te gaan op het aanbod van Marjolijn Roemers, die tijdelijk het eerste uur Keep Fit gaat verzorgen (19.15 tot 20.15 uur). Daarnaast is het bestuurslid gym momenteel nog in gesprek met een kandidaat, die mogelijkerwijs beide uren zou kunnen gaan invullen.

Dat betekent dat er vooralsnog geen trainer is voor het tweede uur. Vanzelfsprekend kunnen de leden die dat willen, aansluiten bij de eerste les.

Wij hopen jullie zo snel mogelijk meer duidelijkheid te kunnen geven.

Wanneer je vragen hebt, kun je terecht bij het bestuurslid gym, Bas Dijksma: gymnastiek@svannen.nl

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.