Gratis meedoen

Tijdens de september sportmaand...

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot turnen en keepfit tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze volleybalteams op een rijtje...

> Lees meer

Kopij aanleveren

Schrijf mee aan site, socials en nieuwsbrief...

> Lees meer

2e kwartaal verenigingscontributie wordt niet geïnd

Sinds half maart zijn al onze lessen, trainingen en wedstrijden komen te vervallen. Inmiddels is duidelijk dat het seizoen voor volleybal is afgelopen en het is maar zeer de vraag of de Keepfit- en gymnastieklessen nog voor de zomervakantie weer worden opgestart.

Hierdoor vallen de kosten voor begeleiding en training veel lager uit. Daarnaast brengt de gemeente Aa en Hunze ons geen zaalhuur in rekening. Dat voordeel zou je in deze onzekere tijden in de clubkas kunnen steken, maar wij zijn als bestuur van mening dat dit aan onze leden toebehoort. Wij hebben daarom besloten om de verenigingscontributie van het tweede kwartaal niet te incasseren.

De bondscontributie van de NeVoBo en de KNGU wordt wél geïnd, omdat we deze bedragen al hebben moeten afdragen als vereniging. 

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.