Aan- en afmelden

Kijk hier voor meer informatie over het lidmaatschap...

> Lees meer

Kom in beweging!

Van gym tot turnen en keepfit tot peuterdans...

> Lees meer

Beachvolleybal

We mogen weer buiten sporten. Potje ballen?

> Lees meer

Een wedstrijd zien

Direct naar het overzicht met volleybalwedstrijden...

> Lees meer

Activiteiten komende periode

Lentetoernooi (6 juni) afgelast

Het lentetoernooi is afgelast. De voorbereiding is intensief en er doen veel teams van andere verenigingen aan mee. Aanmelding zou nu zo’n beetje gaan starten en daarmee ga je als vereniging verplichtingen aan. Dat willen we niet als bestuur, want het risico dat het niet door kan gaan is te groot.

Jeugdkamp (13-14 juni) afgelast

Ook het jeugdkamp is afgelast wegens de onzekerheid over het voortduren van de maatregelen. De ouders zijn inmiddels op de hoogte gebracht.    

TT Assen (26-28 juni) nog onzeker

Al jaren reizen we als vereniging tijdens de TT met een klein legertje vrijwilligers af naar de Moto GP. Ook nu weer heeft een mooi aantal leden zich aangemeld om een handje te helpen in de catering van dit evenement. Een mooie bron van inkomsten, waar veel vrijwilligers zich met plezier voor inzetten.

Op het moment van schrijven staan de races nog gewoon op de kalender. De organisatie van het evenement heeft nog geen besluit genomen over het al dan niet doorgaan van de races. Het is niet ondenkbaar dat zij wacht op een uitspraak van ons kabinet over hoe om te gaan met grote evenementen.

De activiteitencommissie gaat de betrokken vrijwilligers op de hoogte houden van de ontwikkelingen.

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.

Club 5000

Reeds € 850,00
mede mogelijk gemaakt door

Autobedrijf Mulder > aanmelden