Word direct lid

Kom jij bij ons sporten?

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze teams op een rijtje...

> Lees meer

Clubkleding

Van top tot teen SV Annen...

> Lees meer

Bericht van de technische commissie (senioren)

Het sportieve seizoen voor wat betreft het volleybal is voorbij. Wij hopen dat we elkaar nog zien bij een training in de hal, maar gezien de maatregelen van de overheid is die kans klein.

Zoals bekend heeft de TC een ruwe inventarisatie gemaakt van wie er stoppen en van wie er blijven. We proberen op basis van deze inventarisatie een voorlopige indeling te maken. Indien nodig betrekken we de huidige aanvoerders hierbij. Helaas is het bij de ’voorlopige’ samenstelling van de teams nu niet mogelijk om vooraf ideeën bij de individuele spelers of speelsters te toetsen of toe te lichten.

Wij zullen op basis van de kennis van nu, proberen een logische en acceptabele indeling van de teams voor het volgend jaar te maken. Uiteraard zullen wij als de omstandigheden het toelaten een en ander toelichten. Wij ga ervanuit dat jullie gezien de huidige situatie begripvol omgaan met de keuzes die wij als TC moeten maken.

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.

Club 5000

Reeds € 900,00
mede mogelijk gemaakt door

Dames 3 > aanmelden