Aan- en afmelden

Kijk hier voor meer informatie over het lidmaatschap...

> Lees meer

Kom in beweging!

Van gym tot turnen en keepfit tot peuterdans...

> Lees meer

Beachvolleybal

We mogen weer buiten sporten. Potje ballen?

> Lees meer

Een wedstrijd zien

Direct naar het overzicht met volleybalwedstrijden...

> Lees meer

Coronamaatregelen versoepeld: beachvolleybal opgestart

Het zand is gestort en de omheining is klaar; tijd om de volleybalpassen in het zand te maken! Eigenlijk zouden de beachvelden pas klaar zijn na de Sport- en spelweek, wanneer de trainingen zouden stoppen. Maar de coronamaatregelen zijn versoepelt en we mogen weer buiten sporten. Daarom hebben afgelopen week al een aantal (jeugd)teams met plezier gebruik gemaakt van de beachvelden. Doordat ze zelf netten en lijnen hebben geregeld was dit mogelijk. Inmiddels kunnen seniorenteams het veld ook reserveren. Lees hier meer over het beachvolleybal.

Voor de jeugd en senioren van de gymnastiekafdeling zijn de voorbereidingen in volle gang. We verwachten jullie snel duidelijkheid te geven over het volledige buitensportaanbod.

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.

Club 5000

Reeds € 850,00
mede mogelijk gemaakt door

Heren 1 > aanmelden