Gratis meedoen

Tijdens de september sportmaand...

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot turnen en keepfit tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze volleybalteams op een rijtje...

> Lees meer

Kopij aanleveren

Schrijf mee aan site, socials en nieuwsbrief...

> Lees meer

Stem op SV Annen tijdens Rabo Clubsupport

Ben jij lid van Rabobank Assen en Noord-Drenthe? Stem dan op SV Annen tijdens de Rabo Clubsupport-verkiezing.

De Rabobank keert jaarlijks een deel van de winst uit aan maatschappelijke instellingen, waaronder sportverenigingen. Leden van de bank bepalen tijdens een online verkiezing hoeveel geld er aan de deelnemende organisaties wordt uitbetaald. Hoe meer stemmen, hoe groter het bedrag is dat wordt uitbetaald aan de club.

Stemmen vóór 25 oktober 2020

Je kunt vanaf maandag 5 oktober (=vandaag) stemmen. Per persoon mogen 5 stemmen worden uitgebracht; mogelijk mag je ook dit jaar meerdere stemmen op Sportvereniging Annen uitbrengen, maar dat is nu nog niet bekend. Stemmen kan tot 25 oktober 2020. Je kunt ons vinden onder de naam Sportvereniging Annen.

Hoe kun je stemmen?

Door in te loggen in de Rabobank app of op de website van de Rabobank en via ’Zelf regelen’ en vervolgens ’Mijn Lidmaatschap’ kan je klikken op Rabo ClubSupport. Let op: dit jaar krijg je géén stemcode, zoals in voorgaande jaren. 

Elke stem op Sportvereniging Annen is voor ons heel belangrijk - alvast hartelijk dank voor jullie medewerking!

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.