Gratis meedoen

Tijdens de september sportmaand...

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot turnen en keepfit tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze volleybalteams op een rijtje...

> Lees meer

Kopij aanleveren

Schrijf mee aan site, socials en nieuwsbrief...

> Lees meer

Corona-update: trainingen en lessen volwassenen stopgezet

Vanwege de maatregelen die het kabinet heeft afgekondigd hebben we besloten om alle trainingen en groepslessen voor volwassenen voor de eerstkomende vier weken af te gelasten. Dat geldt dus voor zowel gym als volleybal.

Dat het volleybal als teamsport niet door kan gaan ligt voor de hand. Bij de groepslessen gymnastiek hebben we besloten de randjes van de regels niet op te zoeken, en deze ook stil te leggen. We handelen hiermee in de geest van de maatregelen. Die zijn er niet voor niks, en een periode van vier weken is te overzien. Mochten de huidige maatregelen langer van kracht blijven, dan zullen we voor wat betreft de groepslessen gym een nieuwe afweging maken.

Trainingen en lessen kinderen en jeugd

Volleybaltraining, gymnastiek en turnen voor kinderen jonger dan 18 jaar kunnen wel blijven doorgaan. In overleg met de trainers en leiders wordt gekeken hoe hier invulling aan gegeven wordt. U ontvangt hierover bericht van de trainer of leider.

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.