Aan- en afmelden

Kijk hier voor meer informatie over het lidmaatschap...

> Lees meer

Kom in beweging!

Van gym tot turnen en keepfit tot peuterdans...

> Lees meer

Coronamaatregelen

Lees hier meer over de actuele coronamaatregelen...

> Lees meer

Word bestuurslid Gym!

Bekijk snel de functieomschrijving en meld je aan...

> Lees meer

Buiten ballen op het beachveld

De meest winterharde sporters kunnen hun hart ophalen en gaan zandhappen. De maatregelen laten het namelijk toe dat we weer van het beachveld gebruik kunnen maken.

Gewapend met harken, scheppen, emmers en een tuinfrees zijn een aantal vrijwilligers de eikels en het vaste zand vorige week te lijf gegaan. Het resultaat mag er zijn! De velden liggen er mooi bij. We kunnen weer los!

Leden van SV Annen kunnen een veld reserveren door te mailen naar beachensvannen@gmail.com of een whatsappje te sturen naar Sanne. De velden zijn op maandag, woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag beschikbaar voor onze club. Aan het gebruik en het reserveren zijn regels verbonden vanwege corona. Kijk hiervoor op de pagina over het beachvolleybal.

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.

Club 5000

Reeds € 850,00
mede mogelijk gemaakt door

Jan Hoving > aanmelden