Gratis meedoen

Tijdens de september sportmaand...

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot turnen en keepfit tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze volleybalteams op een rijtje...

> Lees meer

Kopij aanleveren

Schrijf mee aan site, socials en nieuwsbrief...

> Lees meer

SV Annen Kerstboomactie 2016

Hallo allemaal,
Leden van SV Annen kunnen dit jaar een handje helpen om de clubkas te spekken door mee te doen aan de Kerstboomactie. Het leuke is dat ook familieleden, vrienden, buren en kennissen kunnen meedoen en ook zij steunen daarmee direct de club. De actie doen we samen met hoveniersbedrijf H.J. Kloots in Loon.

Hoe werkt het?
Heel simpel. Koop een kerstboom bij één van de verkoopadressen van hovenier Kloots. We hebben daar flyers (kortingsbonnen) voor gemaakt. Die hebben we uitgedeeld tijdens een van de trainingen. Ook kunnen de flyers vanaf de site van SV Annen worden geprint. Om het overzichtelijk te houden vragen we je de bonnen bij één van de verkooppunten af te geven.

Ik wil wel een leuke boom! Is er keuze genoeg?
Er is een ruime keuze aan bomen, zowel in pot als met of zonder kluit. De bomen worden ter plekke klaar gemaakt voor transport, worden in een net geritst en kunnen meteen worden meegenomen.

En wat levert het SV Annen op?
Voor elke aangekochte boom stort het bedrijf 1 euro terug in de clubkas!

Waar kan ik een boom kopen?
Dat kan op drie plekken:

1) Gasterenseweg 5 in Loon (ruime keus aan bomen, ook de luxere bomen).
De openingsdagen zijn vanaf 3 december dagelijks bij de boerderij.

2) In Loon bij het veld nabij het spoorwegviaduct (na het hotel rechts richting Assen, er staat een keet aan de rechterzijde). Hier kunt u, indien gewenst, uw eigen kerstboom vers uit de grond (laten) halen. Een leuke activiteit voor het gezin.
Het land is open op 7, 9, 10, 14 en 17 december.

3) De Vreding 12 in Annen
Op de Vreding zijn er 2 dagen bomen te koop nl. zaterdag 10 december vanaf 9.00 uur tot 15.00 uur en woensdag 14 december vanaf 14.00 uur.
Waardebon SV Annen Kerstboomactie 2016.

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.