Gratis meedoen

Tijdens de september sportmaand...

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot turnen en keepfit tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze volleybalteams op een rijtje...

> Lees meer

Kopij aanleveren

Schrijf mee aan site, socials en nieuwsbrief...

> Lees meer

Help je ons bij het verspreiden van de bonnenboekjes?

Het bonnenboekje is er weer! Volop voordeel bij onze lokale ondernemers. De ondernemers in het dorp hebben er zin in en zorgen voor een goed gevuld boekje met 40 bonnen. En de succesnummers staan er weer in hoor! Voor vijf euro krijg je bijvoorbeeld een gratis zak drop, derde pizza gratis, met fikse korting door de wasstraat of gebak met korting...

Het boekje wordt huis-aan-huis verkocht op zaterdagochtend 29 januari. En omdat er pas zo laat duidelijkheid kwam over de maatregelen, moeten we nu in een korte tijd een hoop vrijwilligers werven die ons willen helpen. Hopelijk mogen we op jou rekenen. Hieronder kun je je direct aanmelden. Eerst meer informatie? Kijk dan op onze speciale pagina over de boekjes of bel met Berend Kupers van de activiteitencommissie: 06 - 12 93 13 96. 

Klik hier om je direct aan te melden

Zo veilig mogelijk langs de deuren
Natuurlijk kunnen we het niet aanpakken zoals we normaal gesproken doen. Daarom nemen we de nodige maatregelen om het boekje op een zo veilig mogelijke manier te verspreiden:

  • We hebben geen centrale start || Je krijgt de boekjes voor de wijk die jij loopt thuisbezorgd. We proberen iedereen zoveel mogelijk in zijn of haar eigen omgeving te laten lopen.
  • Zoveel mogelijk contactloos of gepast betalen || Je krijgt een grote kaart van ons mee, met daarop een QR-code. Deze kunnen de kopers scannen, en op die manier via iDeal het boekje betalen. Het aantal iDeal-betalingen houd je bij op een lijst.
  • Inleverpunt || Bij één van de leden van de activiteitencommissie thuis kun je de boekjes die over zijn, het geld en het lijstje met iDealbetalingen zaterdag 29 januari t/m 17.00 uur inleveren. Dit inleveradres wordt doorgegeven na aanmelding.
  • Mondkapje en afstand || vanzelfsprekend houden we ons aan de basisregels om besmetting met- en verspreiding van corona te voorkomen. Ga bij klachten niet op pad, houd afstand aan de deur en draag een mondkapje.

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.