Gratis meedoen

Tijdens de september sportmaand...

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot turnen en keepfit tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze volleybalteams op een rijtje...

> Lees meer

Kopij aanleveren

Schrijf mee aan site, socials en nieuwsbrief...

> Lees meer

Algemene Ledenvergadering op 18 mei

De Algemene Ledenvergadering (ALV) wordt dit jaar op woensdag 18 mei gehouden. De vergadering start om 20.00 uur in één van de zalen in het dorpshuis bij de Sportsbar.

Vooruitlopend op die vergadering kunnen we als bestuur alvast het goede nieuws melden dat we in de persoon van Mark Westerink een beoogd opvolger hebben voor onze voorzitter Jan Emmo Hut. Jan Emmo gaf vorig jaar te kennen dat hij nog één jaar aan zou blijven, die termijn zit er nu bijna op. Vooruitlopend op de bestuursverkiezing tijdens de ALV, en om een vliegende start te kunnen maken, schuift Mark op dit moment al aan bij de bestuursvergaderingen.

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.