Word direct lid

Kom jij bij ons sporten?

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze teams op een rijtje...

> Lees meer

Clubkleding

Van top tot teen SV Annen...

> Lees meer

Help je ook mee tappen bij de TT?

Op 24, 25 en 26 juni is de TT in Assen. Jankende motoren op hoge snelheid. De geur van racebenzine, braadworsten en broodjes hamburger. Een kolkende mensenmassa op en rond de tribunes. En natuurlijk een biertap die onophoudelijk stroomt.

Wij zijn er als sportvereniging al jarenlang van de partij met een groep vrijwilligers in de catering. Kom je ons dit jaar ook meehelpen achter de bar? We krijgen per ingezette vrijwilliger een mooie bijdrage voor in de clubkas. Jij krijgt er een bere-gezellige dag voor terug.

We zoeken mensen voor de vrijdag, zaterdag èn de zondag. Doe jij mee? Een bezetting van drie mensen (volwassenen) per team of gymgroep moet toch lukken? Voor het team met de meeste aanmeldingen staat een slagroomtaart en eeuwige roem te wachten. Meld je zo snel mogelijk aan bij Kelly Knevelbaard, of stuur een mailtje naar activiteiten.svannen@outlook.com

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.

Club 5000

Reeds € 900,00
mede mogelijk gemaakt door

Autobedrijf Mulder > aanmelden