Word direct lid

Kom jij bij ons sporten?

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze teams op een rijtje...

> Lees meer

Clubkleding

Van top tot teen SV Annen...

> Lees meer

Help je ons bij het verspreiden van de bonnenboekjes?

Het bonnenboekje is er weer! Volop voordeel bij onze lokale ondernemers. De ondernemers in het dorp hebben er zin in en zorgen voor een goed gevuld boekje met 50 bonnen. En de succesnummers staan er weer in hoor! Voor vijf euro krijg je bijvoorbeeld een derde pizza gratis, kun je voor minder door de wasstraat of koop je tuinhout met korting...

Het boekje wordt huis-aan-huis verkocht op zaterdagochtend 21 januari. Hopelijk mogen we op jou rekenen. Hieronder kun je je direct aanmelden. 

Klik hier om je direct aan te melden

 

Aanpak van vorig jaar beviel goed!
Vorig jaar hebben we met wat kunstgrepen tijdens het staartje van corona tòch een uiterst succesvolle actie neergezet. En daar hebben we van geleerd. Want eigenlijk beviel de opzet heel erg goed. Daarom doen we het ook dit jaar weer als volgt:

  • We hebben geen centrale start || Je krijgt de boekjes voor de wijk die jij loopt thuisbezorgd. Als we je samen met iemand anders indelen, krijg je van ons bericht bij wie we de boekjes bezorgen. We proberen iedereen zoveel mogelijk in zijn of haar eigen omgeving te laten lopen. Je kunt zaterdag vanaf 09.30 uur op pad.
  • Zoveel mogelijk contactloos of gepast betalen || Je krijgt een grote kaart van ons mee, met daarop een QR-code. Deze kunnen de kopers scannen, en op die manier via iDeal het boekje betalen. Het aantal iDeal-betalingen houd je bij op een lijst.
  • Inleverpunt || Bij één van de leden van de activiteitencommissie thuis kun je de boekjes die over zijn, het geld en het lijstje met iDealbetalingen zaterdag 21 januari t/m 15.00 uur inleveren. Dit inleveradres wordt doorgegeven na aanmelding.

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.

Club 5000

Reeds € 900,00
mede mogelijk gemaakt door

Heren 1 > aanmelden