Word direct lid

Kom jij bij ons sporten?

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze teams op een rijtje...

> Lees meer

Clubkleding

Van top tot teen SV Annen...

> Lees meer

Nieuwjaarsreceptie SV Annen

Op vrijdagavond 20 januari houdt sportvereniging Annen een nieuwjaarsreceptie voor leden en vrijwilligers. We zijn te gast bij onze sponsor Dries Steenbergen van Breeland Recreatie. De deur gaat om 19.30 uur open

logo

Normaal gesproken houden wij als vereniging geen nieuwjaarsreceptie. Maar het begin van volgend jaar is niet helemaal normaal… Met gepaste trots presenteren wij tijdens de receptie de nieuwe kledinglijn van onze vereniging. Bovendien mogen we de wedstrijdshirts bedrukken met een groot aantal nieuwe en vertrouwde sponsoren. En dat in het 90ste geboortejaar van onze vereniging!

Dit bericht geldt als een persoonlijke uitnodiging voor onze leden en vrijwilligers. In verband met de organisatie is aanmelding verplicht. Dat kun je doen via onderstaande link. Aanmelden kan tot en met 12 januari.

Ja, ik kom naar de nieuwjaarsreceptie.

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.

Club 5000

Reeds € 900,00
mede mogelijk gemaakt door

Familie Woest > aanmelden