Word direct lid!

Meer informatie over het lidmaatschap...

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot turnen en keepfit tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze volleybalteams op een rijtje...

> Lees meer

Bonnenboekjesactie

Hier is er weer! Volop korting in februari...

> Lees meer

Schema zaaldienst en scheidsrechters

Voor de 2e helft van de competitie is het schema voor zaaldienst en scheidsrechters weer beschikbaar. Deze is te vinden via deze link.  In het schema staat achter de naam van onze nieuwe scheidsrechters in de kolom opmerkingen  "2e scheids:". Deze zijn nog niet ingevuld, verzoek aan ervaren scheidsrechters om aan Jaap (scheidsrechtercoördinator) door te geven welke wedstrijd je zou kunnen begeleiden. Dit wordt zeer gewaardeerd door onze nieuwe scheidsrechters!

Iedereen een heel fijn en sportief 2023 toegewenst!

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.

Club 5000

Reeds € 850,00
mede mogelijk gemaakt door

Dames 3 > aanmelden