Word direct lid

Kom jij bij ons sporten?

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze teams op een rijtje...

> Lees meer

Dynamic Tennis

NIEUW bij SV Annen...

> Lees meer

Tap jij bij de TT ook eens uit een ander vaatje?

Op 28, 29 en 30 juni is de TT in Assen. Jankende motoren op hoge snelheid. De geur van racebenzine, braadworsten en broodjes hamburger. Een kolkende mensenmassa op en rond de tribunes. En natuurlijk een biertap die onophoudelijk stroomt.

Wij zijn er als sportvereniging al jarenlang van de partij met een groep vrijwilligers in de catering. Kom je ons dit jaar ook meehelpen achter de bar? We krijgen per ingezette vrijwilliger een mooie bijdrage voor in de clubkas. Jij krijgt er een bere-gezellige dag voor terug.

Aanmelden

We zoeken mensen voor de vrijdag, zaterdag èn de zondag. Doe jij mee? Minimumleeftijd is 18 jaar. Meld je direct aan via dit formulier

PS: wist je dat we als sportvereniging slechts twee fundraisingacties houden per jaar waar we volwassen leden en ouders vragen om te helpen? Samen met de bonnenboekjesactie is de TT een belangrijke actie om het sporten voor iedereen betaalbaar te houden en samen leuke dingen te blijven doen. 

 

TT

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.

Club 5000

Reeds € 900,00
mede mogelijk gemaakt door

Ina Kirchhoff > aanmelden