Gratis meedoen

Tijdens de september sportmaand...

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot turnen en keepfit tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze volleybalteams op een rijtje...

> Lees meer

Kopij aanleveren

Schrijf mee aan site, socials en nieuwsbrief...

> Lees meer

Ben jij de schakel tussen de SV en haar sponsoren?

Ontbrekende

Wij zijn op zoek naar enkele enthousiaste en gemotiveerde vrijwilligers die de sponsorcommissie van onze club gaan vormen. Belangrijk werk. Want naast de inkomsten uit de acties die we organiseren, kunnen we via sponsori

ng de contributies betaalbaar houden en onze doelstellingen bereiken.

Wat doet de sponsorcommissie
De sponsorcommissie is verantwoordelijk voor de ‘commerciële activiteiten’ van de vereniging. Dit om de sponsoring in goede banen te leiden, de belangen van bestaande sponsoren te beschermen en uniformiteit te hebben binnen SV Annen. Verder bevordert de sponsorcommissie het contact tussen de sponsoren (onderling) en de vereniging.

Wie zoeken we
We zoeken vrijwilligers die makkelijk contact leggen en onderhouden met ondernemers. Die het leuk vinden om actief sponsoren te gaan werven in Annen en omstreken. Die in overleg met het bestuur het sponsorbeleid verder willen ontwikkelen. Met als doel een duurzaam sponsornetwerk op te bouwen en te onderhouden. 

Iets voor jou?
Neem dan contact op met Corrine Kloet, secretaris van SV Annen. secretariaatsvannen@gmail.com

Bewaren

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.