Welkom

Bij omnisportvereniging Annen. Voor volleybal, gymnastiek en keepfit...

> Lees meer

Volleybal

Ben jij een echte teamplayer? Kom dan bij ons volleyballen...

> Lees meer

Gymnastiek

Gymnastiek voor jong en oud, waar plezier hoog in het vaandel staat...

> Lees meer

Keepfit

Kun jij niet stilzitten? Doe dan mee aan deze work out op muziek...

> Lees meer

Toekomst Sportvereniging Annen

Allereerst wensen wij iedereen die op één op andere manier is betrokken bij onze sportvereniging een heel gezond en sportief nieuwjaar toe.

Op 13 november, tijdens de algemene leden vergadering, is uitvoerig gesproken over de toekomst van SV Annen. Iedereen was het erover eens dat er iets moet gebeuren om de vereniging toekomstbestendig te maken. Om de eerste stap hierin te zetten is ervoor gekozen om een beleidsgroep te vormen om hierover na te denken en vorm aan te geven.

De beleidsgroep bestaat uit: Marius Sandker (interim voorzitter), Emmy Pater (bestuurslid), Gerben Geudeker (speler HS2), Amina Schilperoort (ouder), Anne Prins (verenigingsadviseur Sport Drenthe) en Maarten snoep (Gemeente Aa & Hunze).

Inmiddels is de beleidsgroep één keer samengekomen om de eerste piketpalen uiteen te zetten.
De belangrijkste daarvan is de visie van alle SV Annen betrokkenen.

Om in een korte tijd een beeld te kunnen vormen hoe jullie tegen SV Annen aankijken, wat jullie belangrijk vinden of wat niet en hoe de vereniging er de komende jaren uit moet komen te zien, willen wij jullie vragen om de vragen in de bijgevoegde vragenlijst te willen beantwoorden en de vragenlijst voor 22 januari te willen mailen naar bestuursvannen@hotmail.com onder vermelding van: vragenlijst SV Annen 2018.

Vragenlijst als Word-document
Vragenlijst als PDF-bestand

Met vriendelijk groet, Emmy Pater
Bestuurslid jeugdzaken SV Annen

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.

Club 5000

Reeds € 900,00
mede mogelijk gemaakt door

Autobedrijf Mulder > aanmelden