Aan- en afmelden

Kijk hier voor meer informatie over het lidmaatschap...

> Lees meer

Kom in beweging!

Van gym tot turnen en keepfit tot peuterdans...

> Lees meer

Coronamaatregelen

Alleen samen kunnen we verantwoord sporten...

> Lees meer

Pubquiz

Doe mee aan de pubquiz op zaterdag 14 november...

> Lees meer

Uitreiking Beweegdiploma’s door Wethouder Harry Dijkstra

SV Annen heeft begin 2014 het Beweegdiploma-keurmerk van de KNGU verkregen en de bekende kinderheld nijntje is de ambassadeur van het Beweegdiploma. Afgelopen zaterdag 21 april hebben maar liefst 24 kleuters het beweegdiploma gehaald.
Tijdens deze activiteit stonden alle bewegingssituaties van de uitgangspunten op en voerden de kinderen de situaties nog eens uit. Daarmee hebben de kleuters laten zien welke vaardigheden ze beheersen. Het Beweegdiploma kregen ze uitgereikt door wethouder Harry Dijkstra in een feestelijk versierde sporthal onder toeziend oog van (groot)ouders, broertjes, zusjes en andere belangstellenden.

Het nijntje Beweegdiploma is ook functioneel voor andere sporten. In de eerste jaren van het leven vindt de grootste motorische ontwikkeling plaats. Wanneer kinderen van jongs af aan veel en gevarieerd bewegen, leren ze het beste hoe ze hun lichaam kunnen gebruiken. Het nijntje Beweegdiploma vormt daarom de ideale basis voor het kind. Welke sport het ook beoefent.
Voor meer info zie deze website.

Beweegdiploma
Beweegdiploma
Beweegdiploma

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.

Club 5000

Reeds € 850,00
mede mogelijk gemaakt door

Dames 2 > aanmelden