Gratis meedoen

Tijdens de september sportmaand...

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot turnen en keepfit tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze volleybalteams op een rijtje...

> Lees meer

Kopij aanleveren

Schrijf mee aan site, socials en nieuwsbrief...

> Lees meer

Teamindeling, trainers en trainingsschema volleybal

De oude en nieuwe technische commissie zijn de afgelopen periode samen op zoek geweest naar nieuwe trainers voor komend seizoen. En met succes! Want het is gelukt om voor elk team een trainer te vinden.

In de aanloop naar het nieuwe seizoen is de teamindeling bijgewerkt op de website. Je kunt deze vinden in het teamoverzicht op onze website. Op de teampagina vind je ook de poule-indeling, trainingstijden en trainer(s). Een overzicht van alle trainingstijden vind je in het trainingsschema 2018-2019.

Contact met de technische commissie
Wanneer je iets met de technische commissie wilt bespreken, dan kan dat natuurlijk. Zij willen graag met de leden in gesprek raken en blijven, want dat zorgt voor verbinding. Daarom zijn Hans Stiekema en/of Henk Geert van der Meulen in ieder geval elke dinsdagavond, regelmatig op de maandag en tijdens de thuiswedstrijden in de hal aanwezig.

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.