Gratis meedoen

Tijdens de september sportmaand...

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot turnen en keepfit tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze volleybalteams op een rijtje...

> Lees meer

Kopij aanleveren

Schrijf mee aan site, socials en nieuwsbrief...

> Lees meer

Start seizoen 2018-2019

De tijden voor de thuiswedstrijden zijn bekend en ook het concept wedstrijdschema staat op de Nevobo site. Let er op, er kan nog heel veel veranderen tot en met 1 september. Aangezien de wijzigingen veelvuldig worden ingediend, liever ook niet gelijk op 1 september denken "ah nu staat het vast", vorig jaar liet wel zien dat de wijzigingen ook nog die eerste week van september doorgevoerd kunnen worden. Ze zijn dan op tijd ingediend maar het heeft dan even nodig om door te voeren ivm de drukte. 

De Nevobo heeft erg haar best gedaan om alle wedstrijden zoveel mogelijk bij de juiste letter in te delen. Helaas is er 1 wedstrijd open blijven staan. Dit betreft de wedstrijd van dames 2 tegen Oostermoer. Dit is voor dames 2 een thuiswedstrijd. Graag onderling met Oostermoer overleggen en zelf inplannen. Veel succes dit seizoen!

Schema thuiswedstrijden
Tijd Veld 1 Veld 2 Veld 3
13.00 uur Meisjes A 2 Meisjes B 1 Mix C 1
15.00 uur Meisjes A 1 Meisjes C 1 Heren 3
17.00 uur Dames 1 Dames 3 Heren 2
19.00 uur Heren 1 Dames 2  

 

Het wedstrijdsecretariaat.

 

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.