Gratis meedoen

Tijdens de september sportmaand...

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot turnen en keepfit tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze volleybalteams op een rijtje...

> Lees meer

Kopij aanleveren

Schrijf mee aan site, socials en nieuwsbrief...

> Lees meer

Help jij ons weer mee met het bezorgen van speelgoedboeken?

Ook dit jaar kunnen we onze clubkas weer flink spekken met de bezorging van de speelgoedgidsen van Intertoys Zuidlaren in Annen en directe omgeving. We zijn op zoek naar vrijwilligers die ons eind september willen helpen. Geef je vooral op, want vele handen maken licht werk. Bij voldoende aanmeldingen ben je slechts een half uurtje bezig.

Wil je ons helpen?
Stuur dan zo snel mogelijk een mail naar chirontrainingen@gmail.com (Bas Dijksma) waarin je schrijft dat je beschikbaar bent en in welke straat of wijk je woont. We proberen de indeling dan zo te maken dat je in je eigen wijk kunt lopen. Natuurlijk mag je je ook met z’n tweeën aanmelden, of met je hele team.

Meer informatie of vragen?
Op basis van de aanmeldingen maken we een planning, die je op het mailadres ontvangt waarmee je je hebt aangemeld. Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met Bas Dijksma (Vreding 12): 06-29449436.

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.