Welkom

Bij omnisportvereniging Annen. Voor volleybal, gymnastiek en keepfit...

> Lees meer

Volleybal

Ben jij een echte teamplayer? Kom dan bij ons volleyballen...

> Lees meer

Gymnastiek

Gymnastiek voor jong en oud, waar plezier hoog in het vaandel staat...

> Lees meer

Keepfit

Kun jij niet stilzitten? Doe dan mee aan deze work out op muziek...

> Lees meer

Help jij ons weer mee met het bezorgen van speelgoedboeken?

Ook dit jaar kunnen we onze clubkas weer flink spekken met de bezorging van de speelgoedgidsen van Intertoys Zuidlaren in Annen en directe omgeving. We zijn op zoek naar vrijwilligers die ons eind september willen helpen. Geef je vooral op, want vele handen maken licht werk. Bij voldoende aanmeldingen ben je slechts een half uurtje bezig.

Wil je ons helpen?
Stuur dan zo snel mogelijk een mail naar chirontrainingen@gmail.com (Bas Dijksma) waarin je schrijft dat je beschikbaar bent en in welke straat of wijk je woont. We proberen de indeling dan zo te maken dat je in je eigen wijk kunt lopen. Natuurlijk mag je je ook met z’n tweeën aanmelden, of met je hele team.

Meer informatie of vragen?
Op basis van de aanmeldingen maken we een planning, die je op het mailadres ontvangt waarmee je je hebt aangemeld. Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met Bas Dijksma (Vreding 12): 06-29449436.

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.

Club 5000

Reeds € 850,00
mede mogelijk gemaakt door

Autobedrijf Mulder > aanmelden