Welkom

Bij omnisportvereniging Annen. Voor volleybal, gymnastiek en keepfit...

> Lees meer

Volleybal

Ben jij een echte teamplayer? Kom dan bij ons volleyballen...

> Lees meer

Gymnastiek

Gymnastiek voor jong en oud, waar plezier hoog in het vaandel staat...

> Lees meer

Keepfit

Kun jij niet stilzitten? Doe dan mee aan deze work out op muziek...

> Lees meer

Rabofonds sponsort turnmateriaal SV Annen

De vereniging heeft door een bijdrage uit het Rabofonds dit nieuwe materiaal kunnen aanschaffen. De pegasus en plankoline, twee veelgebruitkte toestellen in het dames-turnen, zijn al volop in gebruik. De toestellen zijn nodig voor een goede voorbereiding op de komende turnwedstrijden. De turngroep is in september 2017 gestart. De groep bestaat uit een aantal toppers met al medailles op zak. Deze meisjes kunnen nu weer een stap verder. Tevens kunnen de vakleerkrachten en de gym- en kleutergroepen met dit materiaal lekker gymmen. De turnsters, assistenten en trainer Daniel Nieboer zijn blij met het materiaal. Vanuit de groep en ook de ouders veel dank aan de Rabofonds voor deze bijdrage.

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.

Club 5000

Reeds € 850,00
mede mogelijk gemaakt door

Ina Kirchhoff > aanmelden