Gratis meedoen

Tijdens de september sportmaand...

> Lees meer

Kom in beweging

Van gym tot turnen en keepfit tot freerunning...

> Lees meer

Knallen met die ballen

Al onze volleybalteams op een rijtje...

> Lees meer

Kopij aanleveren

Schrijf mee aan site, socials en nieuwsbrief...

> Lees meer

Rabofonds sponsort turnmateriaal SV Annen

De vereniging heeft door een bijdrage uit het Rabofonds dit nieuwe materiaal kunnen aanschaffen. De pegasus en plankoline, twee veelgebruitkte toestellen in het dames-turnen, zijn al volop in gebruik. De toestellen zijn nodig voor een goede voorbereiding op de komende turnwedstrijden. De turngroep is in september 2017 gestart. De groep bestaat uit een aantal toppers met al medailles op zak. Deze meisjes kunnen nu weer een stap verder. Tevens kunnen de vakleerkrachten en de gym- en kleutergroepen met dit materiaal lekker gymmen. De turnsters, assistenten en trainer Daniel Nieboer zijn blij met het materiaal. Vanuit de groep en ook de ouders veel dank aan de Rabofonds voor deze bijdrage.

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.