Aan- en afmelden

Kijk hier voor meer informatie over het lidmaatschap...

> Lees meer

Kom in beweging!

Van gym tot turnen en keepfit tot peuterdans...

> Lees meer

Beachvolleybal

We mogen weer buiten sporten. Potje ballen?

> Lees meer

Een wedstrijd zien

Direct naar het overzicht met volleybalwedstrijden...

> Lees meer

Rabofonds sponsort turnmateriaal SV Annen

De vereniging heeft door een bijdrage uit het Rabofonds dit nieuwe materiaal kunnen aanschaffen. De pegasus en plankoline, twee veelgebruitkte toestellen in het dames-turnen, zijn al volop in gebruik. De toestellen zijn nodig voor een goede voorbereiding op de komende turnwedstrijden. De turngroep is in september 2017 gestart. De groep bestaat uit een aantal toppers met al medailles op zak. Deze meisjes kunnen nu weer een stap verder. Tevens kunnen de vakleerkrachten en de gym- en kleutergroepen met dit materiaal lekker gymmen. De turnsters, assistenten en trainer Daniel Nieboer zijn blij met het materiaal. Vanuit de groep en ook de ouders veel dank aan de Rabofonds voor deze bijdrage.

> Naar het nieuwsoverzicht

Sponsors:

Nieuwsbrief

Meld je aan voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze ontwikkelingen.

Club 5000

Reeds € 850,00
mede mogelijk gemaakt door

Heren 1 > aanmelden