Dames 1
Team:Terre-Linn Zeubring
Sabine Westerink
Britt Valkenburg
Vera Tiersma
Sanne de Vries
Ayla Pot
Maud Mulder
Marloes Kirchhoff
Sanne Hollander
Fennie Hegge Trainingstijden: Maandag 21.00 - 22.30 uur (teamtraining)
Woensdag 19.00 - 21.00 uur (facultatief; aansluiten bij D2) Trainer: Geco Verblauw Nevobo link:Open Nevobo pagina
Sabine Westerink
Britt Valkenburg
Vera Tiersma
Sanne de Vries
Ayla Pot
Maud Mulder
Marloes Kirchhoff
Sanne Hollander
Fennie Hegge Trainingstijden: Maandag 21.00 - 22.30 uur (teamtraining)
Woensdag 19.00 - 21.00 uur (facultatief; aansluiten bij D2) Trainer: Geco Verblauw Nevobo link:Open Nevobo pagina
datum & tijd
wedstrijd
locatie
za 6 april 17:00
Annen DS 1 - De Bevers DS 2
Lambershal
za 13 april 14:30
DIO Bedum DS 2 - Annen DS 1
De Beemden
datum
wedstrijd
uitslag
sets
20-03
Betech Olhaco DS 2 - Annen DS 1
3-1
25-10, 25-17, 23-25, 25-15
16-03
Annen DS 1 - Sudosa-Desto DS 5
3-2
25-27, 25-22, 25-22, 23-25, 15-11
09-03
Annen DS 1 - Set Uppers DS 1
4-0
25-19, 25-9, 27-25, 25-13
01-03
Ritola DS 1 - Annen DS 1
4-0
25-19, 25-22, 25-20, 26-24
10-02
Annen DS 1 - Fama DS 1
2-3
18-25, 25-22, 17-25, 25-22, 12-15
27-01
Annen DS 1 - Oranje Nassau DS 5
0-4
23-25, 17-25, 19-25, 21-25
19-01
Smash DS 2 - Annen DS 1
4-0
25-18, 25-17, 25-19, 25-22
13-01
Annen DS 1 - Captains***Kangeroe DS 1
1-3
10-25, 19-25, 24-26, 25-16
23-12
Oranje Nassau DS 3 - Annen DS 1
3-1
25-15, 25-22, 25-18, 20-25
16-12
De Bevers DS 2 - Annen DS 1
4-0
25-14, 28-26, 25-23, 25-23
09-12
Annen DS 1 - Betech Olhaco DS 2
1-3
21-25, 24-26, 26-24, 27-29
25-11
Sudosa-Desto DS 5 - Annen DS 1
4-0
25-16, 25-22, 26-24, 25-22
18-11
Set Uppers DS 1 - Annen DS 1
2-3
25-14, 21-25, 16-25, 25-17, 9-15
11-11
Annen DS 1 - Ritola DS 1
1-3
14-25, 27-25, 20-25, 12-25
03-11
Fama DS 1 - Annen DS 1
3-1
25-19, 25-12, 24-26, 25-19
21-10
Annen DS 1 - Oranje Nassau DS 3
1-3
29-31, 20-25, 15-25, 25-19
14-10
Oranje Nassau DS 5 - Annen DS 1
4-0
25-14, 25-21, 25-10, 25-14
07-10
Annen DS 1 - Smash DS 2
3-1
25-23, 17-25, 25-20, 25-12
30-09
Captains***Kangeroe DS 1 - Annen DS 1
4-0
25-18, 25-14, 25-14, 27-25
23-09
Annen DS 1 - DIO Bedum DS 2
2-3
25-18, 25-23, 20-25, 10-25, 9-15
team
wedstrijden
punten
1. Oranje Nassau DS 5
21
82
2. Fama DS 1
20
70
3. Oranje Nassau DS 3
20
62
4. Ritola DS 1
20
60
5. De Bevers DS 2
20
58
6. Captains***Kangeroe DS 1
20
56
7. DIO Bedum DS 2
20
48
8. Betech Olhaco DS 2
19
46
9. Sudosa-Desto DS 5
20
37
10. Smash DS 2
20
37
11. Annen DS 1
20
26
12. Set Uppers DS 1
20
13
Club 5000
Reeds € 900,00
mede mogelijk gemaakt door